Vartotojai: 0
Prisijungti

Antradienį Monake įvykusiuose Pasaulio muzikos apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų gavo ekscentriškoji Lady GaGa. Juos atlikėja gavo net keturis: Geriausio albumo, Geriausios naujos atlikėjos, Geriausios dainos, Geriausios poprock atlikėjos statulėles. Lady GaGa nurungė tris apdovanojimus atsiėmusią grupę „The Black Eyed Peas".

Geriausia daina išrinkta Lady GaGos „Pocker Face" aplenkė Beyonce ir „The Black Eyed Peas" hitus. Lady GaGa Pasaulio muzikos apdovanojimuose tapo ir geriausia naująja atlikėja.

Geriausio albumo kategorijoje laimėjo taip pat Lady GaGa, kuri nurungė tokias garsenybes kaip Susan Boyle, Taylor Swift ir „The Black Eyed Peas".

Bene pirmą kartą per pastaruosius metus geriausia popgrupe išrinkta grupė „The Black Eyed Peas ... Skaityti daugiau »

Kategorija: Muzika | Peržiūros: 986 | Pridėta by: klicko | Data: 2010-05-19 | Komentarai (0)

Panevėžio „Cido" arenoje vykusioje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Žvaigždžių dienoje susikibo „Erelių" ir „Vilkų" komandos. Rungtynes, kurias sudarė keturi kėlinukai po 8 minutes, 109:104 laimėjo iš vyresnių nei 25 metų žaidėjų sudaryta "Vilkų" komanda.

Naudingiausiu rungtynių žaidėjų išrinktas "Erelių" komandos žaidėjas M.Kuzminskas, pelnęs 26 taškus. "Labiausiai padėjo treneris, kad man leido iš viso žaisti. Tik gaila, kad pralaimėjome", - po rungtynių šypsojosi M.Kuzminskas.

Rungtynes energingiau ir linksmiau pradėjo "Vilkai" - T.Klimavičius ir S.Babrauskas išvedė savo ekipą į priekį 10:4. "Erelių" komandoje aukščiausiai skraidė J.Valančiūnas ir M.Kalnietis, efektingai rinkę taškus.

... Skaityti daugiau »

Kategorija: Sportas | Peržiūros: 781 | Pridėta by: klicko | Data: 2010-03-21 | Komentarai (0)