Prisijungti
Main » 2010 » Kovas » 21 » LKL Žvaigždžių diena: „Vilkai“ - „Ereliai“ 109:104
2:58 AM
LKL Žvaigždžių diena: „Vilkai“ - „Ereliai“ 109:104
Panevėžio „Cido" arenoje vykusioje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Žvaigždžių dienoje susikibo „Erelių" ir „Vilkų" komandos. Rungtynes, kurias sudarė keturi kėlinukai po 8 minutes, 109:104 laimėjo iš vyresnių nei 25 metų žaidėjų sudaryta "Vilkų" komanda.

Naudingiausiu rungtynių žaidėjų išrinktas "Erelių" komandos žaidėjas M.Kuzminskas, pelnęs 26 taškus. "Labiausiai padėjo treneris, kad man leido iš viso žaisti. Tik gaila, kad pralaimėjome", - po rungtynių šypsojosi M.Kuzminskas.

Rungtynes energingiau ir linksmiau pradėjo "Vilkai" - T.Klimavičius ir S.Babrauskas išvedė savo ekipą į priekį 10:4. "Erelių" komandoje aukščiausiai skraidė J.Valančiūnas ir M.Kalnietis, efektingai rinkę taškus.

"Ereliai", M.Pociaus ir M.Gecevičiaus pastangomis, bandė tirpdyti skirtumą (9:12), tačiau galingi E.Dimšos dėjimai truktelėjo "Vilkus" į priekį 18:11.

Dėjimas sekė dėjimą, rezultatas augo lyg ant mielių - "Ereliai" buvo priartėję prie vyresnių varžovų 17:18, tačiau šie per paskutinę minutę šovė į priekį ir žaibiškai įgijo dviženklį pranašumą 34:23.

Antrojo kėlinio pradžioje "Vilkai" gerokai apkarpė sparnus "Ereliams" - sužaidus vos minutę komandas jau skyrė 17 taškų (40:23).

Ambicingas jaunimas nenorėjo nusileisti ir ėmė tirpdyti skirtumą - M.Gecevičiaus tritaškis, du V.Čepukaičio dėjimai, J.Valančiūno prasiveržimas ir "Ereliai" priartėjo 41:49.

Kėlinio pabaigoje "Vilkų" entuziazmas ėmė blėsti, o "Ereliai" vis dažniau ėmė skrajoti - J.Valančiūno, M.Kuzminsko ir M.Kalniečio dėjimai beveik ištirpdė varžovų pranašumą (52:57).

Po dviejų kėlinių "Vilkai" priekyje 60:54.

Trečiojo kėlinio pradžioje iš vyresnių nei 25 metų žaidėjų sudaryta komanda bandė atitrūkti - po S.Babrausko dėjimo varžovus skyrė 10 taškų (70:60).

"Ereliai" nerimo ir toliau dėliojo iš viršaus - efektingos J.Valančiūno, M.Pociaus ir M.Kalniečio atakos vėl priartino komandas (68:72). Tritaškiais prabilę "Vilkų" komandos legionieriai netrukus šovė į priekį (83:72).

Kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi "Erelių" komandos žaidėjai iš Šiaulių - M.Kuzminsko ir A.Šikšniaus taiklios atakos padėjo išlyginti rezultatą (87:87).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje toliau žibėjo M.Kuzminskas, taškus rinkęs dėjimais ir padėjęs "Ereliams" pirmą kartą išsiveržti į priekį (93:91). Iki paskutinių rungtynių minučių nė vienai ekipai nepavyko pabėgti, tačiau paskutinėmis sekundėmis tiksliau žaidė "Vilkai", kurie šventė pergalę 109:104.

„Vilkai": E.Dimša - 21, M.Brownas - 15, S.Babrauskas - 12, R.Broadusas - 11, V.Sirvydis ir T.Klimavičius po 9, T.Gaidamavičius ir D.Low - po 8.

„Ereliai": M.Kuzminskas - 26, M.Kalnietis - 20, J.Valančiūnas - 16, M.Gecevičius - 13, D.Gailius 9, A.Viskontas - 6.

Category: Sportas | Views: 786 | Added by: klicko | Tags: krepšinis | Rating: 0.0/0